KALENDARIUM 2019

Czerwiec 2019

1

So

07.45 – 20.00 – Kurs Biblijny

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA

2

Ni

 

3

Pn

06.00 -14.00 – spektakle Katolickiego Teatru Edukacji

09.00 – 12.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty 

13.00 – 19.00 – Poradnia psychologiczna 

16.00 – 17.00 – trening – p. Alicja

17.30 – 19.30 – Akademia Tańca Salake 

17.30 – 19.00 – Kurs Tańca izraelskiego

18.30 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego –  (p. Krystyna Krzyżanowska-Łoboda)

20.00 – 21.45 – Kapłańska Rada Ruchów

4

Wt

14.00 – 19.00 – przygotowanie wystawy  „Chrońmy zabytki”

09.00 – 14.00 – DPŻR 

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

17.00 – 18.00 – Poradnictwo Prawne (SRK)

17.00 – 21.00 – DPŻR (nauczyciel NPR oraz Mediator)

19.00 – 20.30 – Kurs przedmałżeński

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

5

Śr

11.00 – 15.00 – Gala konkursu „Chrońmy zabytki 

14.00 – 20.00 – DPŻR (dyżur nauczyciela NPR i Mediatora )

16.00 – 17.30 – Warsztaty Teatru Karola

16.00 – 18.00 – SEKRETARIAT (ks. Robert Chudoba)

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

18.00 – 21.00 – Spotkanie z misjonarzami – Neokatechumenat

6

Cz

10.00 – 15.00 – Szkoły z projektu Erasmus

09.00 – 13.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty

09.00 – 14.00 – Poradnictwo Rodzinne

14.00 – 19.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty

16.30 – 18.30 – Świecka Rada Ruchów 

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka 

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

7

Pi

09.00 – 17.00 – Dyżur Poradni rodzinnej

17.00 – 19.00 – Doradca dla narzeczonych – (1 i 3 piątek – Poradnia Psychoterapii2 i 4 piątek Doradca dla Narzeczonych) )

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka 

16.30 – 17.30 – Akademia Tańca Salake 

19.00 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego – (p. Krystyna Krzyżanowska-Łoboda)

18.45 – 20.30 – przygotowania do święceń 

8

So

07.45 – 20.00 – Kurs Biblijny

08.30 – 12.00 – zaplecze Święceń kapłańskich 

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA

00.00 – 00.00 – próby Teatru Karola

9

Ni

 

10

Pn

09.00 – 12.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty

13.00 – 19.00 – Poradnia psychologiczna

16.00 – 17.00 – trening – p. Alicja

17.30 – 19.30 – Akademia Tańca Salake

17.30 – 19.00 – Kurs Tańca izraelskiego 

18.30 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego 

11

Wt

09.00 – 14.00 – DPŻR

09.00 – 14.00 – Panel dyskusyjny dla Młodzieży: „O Wartościach”

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

17.00 – 18.00 – Poradnictwo Prawne (SRK)

17.00 – 21.00 – DPŻR (nauczyciel NPR oraz Mediator)

19.00 – 20.30 – Kurs przedmałżeński 

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

12

Śr

14.00 – 20.00 – DPŻR (dyżur nauczyciela NPR i Mediatora )

16.00 – 17.30 – Warsztaty Teatru Karola (Agata Wieczorek)

16.00 – 18.00 – SEKRETARIAT (ks. Robert Chudoba)

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka 

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

13

Czw

 09.00 – 13.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty 

09.00 – 14.00 – Poradnictwo Rodzinne 

14.00 – 19.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

18.00 – 21.00 – konferencja

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

14

Pi

09.00 – 17.00 – Dyżur Poradni rodzinnej 

17.00 – 19.00 – Doradca dla narzeczonych – (1 i 3 piątek – Poradnia Psychoterapii2 i 4 piątek Doradca dla Narzeczonych) )

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

16.30 – 17.30 – Akademia Tańca Salake

19.00 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego – (p. Krystyna Krzyżanowska-Łoboda)POŁĄCZONE

15

So

12.00 – 15.00 – „Gra miejska”

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

00.00 – 00.00 – próby Teatru Karola i młodzieży z II LO 

16

Ni

16.00 – 18.00 – „Wróbel dzieciom” – Czerwony Kapturek oraz gry i zabawy z nagrodami dla dzieci 🙂 

17

Pn

18.00 – 22.00 – Uroczystości rocznicowe wizyty JP2 w Gliwicach w 1999r.

09.00 – 12.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty

13.00 – 19.00 – Poradnia psychologiczna

16.00 – 17.00 – trening – p. Alicja

17.30 – 19.30 – Akademia Tańca Salake 

17.30 – 19.00 – Kurs Tańca izraelskiego – ODWOŁANO!!!

18.30 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego –  (p. Krystyna Krzyżanowska-Łoboda)

18

Wt

09.00 – 14.00 – DPŻR

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

17.00 – 18.00 – Poradnictwo Prawne (SRK)

17.00 – 21.00 – DPŻR (nauczyciel NPR oraz Mediator)

19.00 – 20.30 – Kurs przedmałżeński

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

19

Śr

14.00 – 20.00 – DPŻR (dyżur nauczyciela NPR i Mediatora )

16.00 – 17.30 – Warsztaty Teatru Karola (Agata Wieczorek)

16.00 – 18.00 – SEKRETARIAT (ks. Robert Chudoba)

16.30 – 18.30 – Zakończenie roku szkolnego dla ZSO nr 8 

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

20

Czw

BOŻE CIAŁO

21

Pi

09.00 – 17.00 – Dyżur Poradni rodzinnej

13.00 – 19.00 – Absolutorium Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa

17.00 – 19.00 – Doradca dla narzeczonych – (1 i 3 piątek – Poradnia Psychoterapii 2 i 4 piątek Doradca dla Narzeczonych) )

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

19.00 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego – (p. Krystyna Krzyżanowska-Łoboda)

22

So

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA 

23

Ni

00.00 – 00.00 – Spotkanie z Reymondem Naderem

24

Pn

09.00 – 12.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty

13.00 – 19.00 – Poradnia psychologiczna

17.30 – 19.00 – Kurs Tańca izraelskiego 

18.30 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego 

25

Wt

09.00 – 14.00 – DPŻR

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

17.00 – 18.00 – Poradnictwo Prawne 

17.00 – 21.00 – DPŻR (nauczyciel NPR oraz Mediator)

19.00 – 20.30 – Kurs przedmałżeński

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

26

Śr

14.00 – 20.00 – DPŻR (dyżur nauczyciela NPR i Mediatora )

16.00 – 17.30 – Warsztaty Teatru Karola (Agata Wieczorek)

16.00 – 18.00 – SEKRETARIAT (ks. Robert Chudoba)

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

18.00 – 20.30 – Szkolenie dla Doradców Rodzinnych

27

Czw

09.00 – 13.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty

09.00 – 14.00 – Poradnictwo Rodzinne

14.00 – 19.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka

19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

28

Pi

09.00 – 17.00 – Dyżur Poradni rodzinnej

16.45 – 17.30 – Sensoplastyka 

17.00 – 19.00 – Doradca dla narzeczonych – (1 i 3 piątek – Poradnia Psychoterapii 2 i 4 piątek Doradca dla Narzeczonych)

19.00 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego 

29

So

 19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA