3

 Ni

16.00 – 20.30Międzynarodowy Festiwal Gitarowy – aula

4

 Pn

09.00 – 14.00 –  szkolenie LENAX – s. 1-3
09.00 – 12.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty
13.00 – 19.00 – Poradnia psychologiczna
16.00 – 17.00 – trening – p. Alicja, s.7
17.30 – 19.30 – Akademia Tańca Salake -aula
18.30 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego
18.30 – 20.00 – katechezy Neokatechumenalne – 5-6  

5

 Wt

08.00 – 14.00 – szkolenie LENAX -s. 1-3
06.00 – 14.00 – Spektakle Narodowego Teatru Edukacji – aula
09.00 – 14.00 – DPŻR – p. 220
17.00 – 18.00 – Poradnictwo Prawne
17.00 – 19.00 – DPŻR  ) – (p. 220)
19.00 – 20.30 – Kurs przedmałżeński – s. 1-3
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

6

 Śr

08.00 – 13.30 – szkolenie LENAX – s. 1-3
14.00 – 20.00 – DPŻR (dyżur nauczyciela NPR i Mediatora )p. 220
16.00 – 18.00 – SEKRETARIAT  
17.00 – 17.45 – Sensoplastyka – s. 7
16.00 – 17.30 – Warsztaty Teatru Karola (Agata Wieczorek) – s. 4
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

7

 Cz

09.00 – 13.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
09.00 – 14.00 – Poradnictwo Rodzinne – (p. 220)
14.00 – 19.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
17.00 – 17.45 – Sensoplastyka – s. 7
18.00 – 20.30 – projekcja filmu – spotkanie z Konsulem Honorowym RFN – aula
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

8

 Pi

09.30 – 15.00 – Koncert pieśni patriotycznej – aula,
09.00 – 17.00 – Dyżur Poradni rodzinnej –
15.00 –               Każdy piątek P. Portier od 15.00
17.00 – 19.00 – Doradca dla narzeczonych – (1 i 3 piątek – Poradnia Psychoterapii2 i 4 piątek Doradca dla Narzeczonych) )(p. 220)
16.00 – 17.30 – Akademia Tańca Salake -aula
19.00 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego
18.30 – 20.00 – katechezy Neokatechumenalne – 5-6

9

 So

11.00 – 14.00 – spektakl Teatru A dla dzieci „Kto ty jesteś– aula
17.00 – 20.30 – modlitwa ekumeniczna za prześladowanych chrześcijan – aula
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA – sala 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA – sala 5-6

10

 Ni

16.00 – 20.30Międzynarodowy Festiwal Gitarowy – aula

11

 Pn

Święto Niepodległości
DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ

12

 Wt

09.00 – 14.00 –  szkolenie LENAX – s. 1-3
09.00 – 14.00 – DPŻR – p. 220
17.00 – 18.00 – Poradnictwo Prawne (SRK)
17.00 – 21.00 – DPŻR   – (p. 220)
19.00 – 20.30 – Kurs przedmałżeński – s. 1-3
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

13

 Śr

08.00 – 14.00 – szkolenie LENAX -s. 1-3
14.00 – 20.00 – DPŻR  p. 220
16.00 – 17.30 – Warsztaty Teatru Karola (Agata Wieczorek) – s. 4
16.00 – 18.00 – SEKRETARIAT
16.00 – 19.30 – „Kawiarenka zdrowia” – aula
17.00 – 17.45 – Sensoplastyka – s. 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

14

 Czw

09.00 – 13.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
09.00 – 14.00 – Poradnictwo Rodzinne – (p. 220)
14.00 – 19.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
17.00 – 17.45 – Sensoplastyka – s. 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

15

 Pi

 09.00 – 17.00 – Dyżur Poradni rodzinnej – (p.220)
15.00 –               Każdy piątek P. Portier od 15.00
17.00 – 19.00 – Doradca dla narzeczonych – (1 i 3 piątek – Poradnia Psychoterapii2 i 4 piątek Doradca dla Narzeczonych) )(p. 220)
16.00 – 17.30 – Akademia Tańca Salake -aula – ZAJĘCIA OTWARTE
19.00 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego
18.30 – 20.00 – katechezy Neokatechumenalne – 5-6 (można wpuścić głównym. Sami wychodzą)

16

 So

07.45 – 20.00 – Kurs Biblijny i Kurs Formacyjny – aula,
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA – sala 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA – sala 5-6

17

 Ni

16.00 – 20.30Międzynarodowy Festiwal Gitarowy ) – aula

18

 Pn

09.00 – 12.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
13.00 – 19.00 – Poradnia psychologiczna (p. 220)
16.00 – 17.00 – trening – p. Alicja, s.7 – ODWOŁANE!!!
17.30 – 19.30 – Akademia Tańca Salake -aula – ODWOŁANE!!!
17.30 – 19.30 – Taniec izraelski – s. 7
18.30 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego  

19

 Wt

09.00 – 14.00 – DPŻR – p. 220
17.00 – 18.00 – Poradnictwo Prawne (SRK)
17.00 – 21.00 – DPŻR   – (p. 220)
19.00 – 20.30 – Kurs przedmałżeński – s. 1-3
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

20

 Śr

10.30 – 13.00 – spektakl teatralny – aula
14.00 – 20.00 – DPŻR  p. 220
16.00 – 17.30 – Warsztaty Teatru Karola (Agata Wieczorek) – s. 4
16.00 – 18.00 – SEKRETARIAT
16.45 – 17.30 – Sensoplastyka – s. 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

21

 Czw

09.00 – 14.00 – konkurs biblijny kl. VI-VIII – aula, s. 1-4
09.00 – 13.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
09.00 – 14.00 – Poradnictwo Rodzinne – (p. 220)
15.30 – 18.30 – Kurs dla Fotografów – s. 1-3 lub 4
17.00 – 17.45 – Sensoplastyka – s. 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

22

 Pi

09.00 – 17.00 – Dyżur Poradni rodzinnej – (p.220)
15.00 – Każdy piątek P. Portier od 15.00
16.00 – 17.30 – Akademia Tańca Salake -aula – ZAJĘCIA OTWARTE
17.00 – 19.00 – Doradca dla narzeczonych – (1 i 3 piątek – Poradnia Psychoterapii2 i 4 piątek Doradca dla Narzeczonych) )(p. 220)
19.00 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego

23

 So

09.00 – 17.15 – Studium Życia Rodzinnego – s. 5-6
16.00 – 17.30 – koncert chóru katedralnego – aula
18.00 – 22.00 – uroczystości ku czci św. Cecylii – chór – s. 1-3
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA – sala 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA – sala 5-6

24

 Ni

16.00 – 20.30Międzynarodowy Festiwal Gitarowy (koncert o 18.00) – aula
16.30 – 18.00 – spotkanie przedstawicieli Ruchów – s. 1-3 (kawa, herbata

25

 Pn

09.00 – 12.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
13.00 – 19.00 – Poradnia psychologiczna (p. 220)
16.00 – 17.00 – trening – p. Alicja, s.7
17.30 – 19.30 – Akademia Tańca Salake -aula
17.30 – 19.30 – Taniec izraelski – s. 7
18.30 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego

26

 Wt

09.00 – 14.00 – DPŻR – p. 220
11.00 – 17.00 – szkolenie
17.00 – 18.00 – Poradnictwo Prawne (SRK
17.00 – 21.00 – DPŻR (p. 220)
19.00 – 20.30 – Kurs przedmałżeński – s. 1-3
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

27

 Śr

14.00 – 20.00 – DPŻR p. 220
16.00 – 17.30 – Warsztaty Teatru Karola (Agata Wieczorek) – s. 4
16.00 – 18.00 – SEKRETARIAT
17.00 – 17.45 – Sensoplastyka – s. 7
18.00 – 20.00 – szkolenie NPR – s. 4
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

28

 Czw

09.00 – 13.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
09.00 – 14.00 – Poradnictwo Rodzinne – (p. 220)  [jeśli nie ma ks. Janusza]
14.00 – 19.00 – Dyżur Księdza Egzorcysty (p.220)
17.00 – 17.45 – Sensoplastyka – s. 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat

29

 Pi

09.00 – 17.00 – Dyżur Poradni rodzinnej – (p.220)
15.00 – Każdy piątek P. Portier od 15.00
16.00 – 17.30 – Akademia Tańca Salake -aula – ZAJĘCIA OTWARTE
17.00 – 19.00 – Doradca dla narzeczonych – (1 i 3 piątek – Poradnia Psychoterapii 2 i 4 piątek Doradca dla Narzeczonych) (p. 220)
19.00 – 20.30 – Próba Chóru Katedralnego – aula – (p. Krystyna Krzyżanowska-Łoboda) –

30

 So

10.00 – 17.00 – szkolenie dla Liderów – aula
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA – sala 7
19.00 – 21.00 – Neokatechumenat – EUCHARYSTIA – sala 5-6